Výsledky súťaží

Súťažná séria:
20
Júl
Nočný lov Pod Vysokou
20.07.2024 - 20.07.2024 Rohožník
20
Júl
Moravsko-Zemský pohár 2024
20.07.2024 - 20.07.2024 Varín
20
Júl
2dňovka Pod Vysokou
20.07.2024 - 21.07.2024 Rohožník
13
Júl
Stredoslovenský Pohár 2024 - 4.kolo / Východoslovenský pohár 3D 2024 - 3. kolo
13.07.2024 - 13.07.2024 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
6
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2024 - 5.kolo
06.07.2024 - 06.07.2024 Bojnice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
30
Jún
Varín cup 2024 / nedeľa
30.06.2024 - 30.06.2024 Varín
29
Jún
Varín cup 2024 / sobota
29.06.2024 - 29.06.2024 Varín
22
Jún
Stredoslovenský Pohár 2024 - 3.kolo / Memoriál Miroslava Gábora
22.06.2024 - 22.06.2024 Zvolen - Kráľová
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
16
Jún
Južná Päťka 2024 - 4.kolo
16.06.2024 - 16.06.2024 Nové Zámky
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
15
Jún
Východoslovenský pohár 3D 2024 - 2. kolo
15.06.2024 - 15.06.2024 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
15
Jún
Branč 2024
15.06.2024 - 15.06.2024 Podbranč
8
Jún
Stredoslovenský Pohár 2024 - 2.kolo/ 18.ročník lukostreleckej súťaže na Fiľakovskom hrade
08.06.2024 - 08.06.2024 Fiľakovský hrad
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
Jún
Lovecká 3D 2024
08.06.2024 - 08.06.2024 Povina
7
Jún
1. Nočná poľovačka s Vlkmi 2024
07.06.2024 - 07.06.2024 Fiľakovský hrad
1
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2024 - 4.kolo
01.06.2024 - 01.06.2024 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
25
Máj
Východoslovenský pohár 3D 2024 - 1. kolo
25.05.2024 - 25.05.2024 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
25
Máj
3D West Cup 2024 - 4.kolo
25.05.2024 - 25.05.2024 Hájna Nová Ves
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
19
Máj
Južná Päťka 2024 - 3.kolo
19.05.2024 - 19.05.2024 Komoča
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
19
Máj
Lietavský šíp 2024
19.05.2024 - 19.05.2024 Lietava
11
Máj
Stredoslovenský Pohár 2024 - 1.kolo
11.05.2024 - 11.05.2024 Rohozná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
11
Máj
3D West Cup 2024 - 3.kolo
11.05.2024 - 11.05.2024 Dechtice
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
Máj
Húščarska lovecká 2024 (IFAA pravidlá)
08.05.2024 - 08.05.2024 Hrašné
8
Máj
Bartalov šíp 2024
08.05.2024 - 08.05.2024 Šamorín
4
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2024 - 3.kolo
04.05.2024 - 04.05.2024 Rohozná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
1
Máj
Varínske lukohranie 2024
01.05.2024 - 01.05.2024 Varín
28
Apríl
Južná Päťka 2024 - 2.kolo
28.04.2024 - 28.04.2024 Zlatná na Ostrove
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
Apríl
Malokarpatské lukošenie 2024
27.04.2024 - 27.04.2024 Kuchyňa
14
Apríl
3D West Cup 2024 - 2.kolo / 2. kolo Slovenský pohár v 3D lukostreľbe (pod SLZ)
14.04.2024 - 14.04.2024 Podvišňové
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
13
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2024 - 2.kolo
13.04.2024 - 13.04.2024 Podvišnové
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
7
Apríl
Južná Päťka 2024 - 1.kolo
07.04.2024 - 07.04.2024 Hurbanovo
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
6
Apríl
Jurský Park v Bernolákove 2024
06.04.2024 - 06.04.2024 Bernolákovo
23
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2024 - 1.kolo
23.03.2024 - 23.03.2024 Vodné dielo Gabčíkovo
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
17
Marec
3D West Cup 2024 - 1.kolo / 1. kolo Slovenský pohár v 3D lukostreľbe (pod SLZ)
17.03.2024 - 17.03.2024 Bojná
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
10
Marec
ONLINE Školenie rozhodcov SLA 3D 2024
10.03.2024 - 10.03.2024 INTERNET
ONLINE Školenie rozhodcov
2
Marec
Prvá Fiľakovská Halová 3D 2024
02.03.2024 - 02.03.2024 Fiľakovo
4
Február
27
Január
Moravský zímní pohár 4.kolo
27.01.2024 - 27.01.2024 Varín, Slovensko
31
December
Silvester na Babici 2023
31.12.2023 - 31.12.2023 Bojná
2
December
MIKULÁŠ 3D 2023
02.12.2023 - 02.12.2023 Rimavská Sobota
18
November
Moravský zímní pohár 2.kolo
18.11.2023 - 18.11.2023 Varín, Slovensko
17
November
VÝROČNÁ ČLENSKÁ SCHÔDZA SLA 3D - 2023 (prezenčná forma)
17.11.2023 - 17.11.2023 Zvolen
VÝROČNÁ ČLENSKÁ SCHÔDZA
11
November
Šikovnostná lukostrelecká súťaž
11.11.2023 - 11.11.2023 Martovce
11
November
Východoslovenský pohár 3D - FINÁLE
11.11.2023 - 11.11.2023 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
5
November
Jesenný maratón na brehu Dunaja
05.11.2023 - 05.11.2023 Zlatná na Ostrove
29
Október
Majstrovstá v lukostreleckom trape 2023
29.10.2023 - 29.10.2023 Rakovice
28
Október
Záhorácke zbojníčenie 2023
28.10.2023 - 28.10.2023 Kuchyňa
21
Október
Východoslovenský pohár 3D - 4. kolo
21.10.2023 - 21.10.2023 Veľké Kapušany
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
21
Október
3D West Cup 2023 - 6.kolo FINÁLE
21.10.2023 - 21.10.2023 Nemšová
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
Október
Stupavská jesenná 2023
14.10.2023 - 14.10.2023 Lozorno
7
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 8.kolo FINÁLE
07.10.2023 - 07.10.2023 Čremošné
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
1
Október
Južná Päťka 2023 - 6.kolo FINÁLE
01.10.2023 - 01.10.2023 Komoča
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
September
Marwan 2023
30.09.2023 - 30.09.2023 Moravany nad Váhom
30
September
11. ročník Memoriál Jožka Ďugel ml
30.09.2023 - 30.09.2023 Varín
24
September
26ka Pod Vysokou
24.09.2023 - 24.09.2023 Rohožník
23
September
Stredoslovenský Pohár 2023 - 5.kolo FINÁLE
23.09.2023 - 23.09.2023 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
23
September
3D Pohár Strednej Európy -5.kolo FINÁLE
23.09.2023 - 23.09.2023 Hurbanovo
3D Cup of Central Europe 2024 ( PSE 3D)
16
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 7.kolo
16.09.2023 - 16.09.2023 Horná Ves
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
10
September
Južná Päťka 2023 - 5.kolo
10.09.2023 - 10.09.2023 Dvory nad Žitavou
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
September
Východoslovenský pohár 3D - 3. kolo
09.09.2023 - 09.09.2023 Košice
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
September
Pri Dunaji lietajú šípy !
09.09.2023 - 09.09.2023 Vodné dielo Gabčíkovo
2
September
3D West Cup 2023 - 5.kolo
02.09.2023 - 02.09.2023 Bojnice
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
2
September
Stredoslovenský Pohár 2023 - 4.kolo
02.09.2023 - 02.09.2023 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
1
September
Podhradská halapartňa – 5. ročník
01.09.2023 - 01.09.2023 Obec Podhradie, okr. Topoľčany.
29
August
Malinovská Malina 2023
29.08.2023 - 29.08.2023 Malinovo
19
August
3D Pohár Strednej Európy -4.kolo
19.08.2023 - 19.08.2023 Veszprém megye ,HU
3D Cup of Central Europe 2024 ( PSE 3D)
19
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 6.kolo
19.08.2023 - 19.08.2023 Varín
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
August
Spartan 3D 2023
12.08.2023 - 12.08.2023 Záhorská Bystrica
8
August
MAJSTROVSTVÁ EURÓPY HDH IAA - Rumunsko
08.08.2023 - 13.08.2023 Alba Iulia
Najvyššia súťaž
30
Júl
Letný lukostrelecký tábor Hotel Lomy 2023
30.07.2023 - 05.08.2023 Horná Ves
30
Júl
Varín cup 2023, nedeľa
30.07.2023 - 30.07.2023 Varín
29
Júl
3D Pohár Strednej Európy -3.kolo
29.07.2023 - 29.07.2023 Stupava
3D Cup of Central Europe 2024 ( PSE 3D)
29
Júl
Varín cup 2023 sobota
29.07.2023 - 29.07.2023 Varín
22
Júl
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2023
22.07.2023 - 23.07.2023 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D
16
Júl
Moravsko-Zemský pohár 2023
16.07.2023 - 16.07.2023 Varín
15
Júl
Východoslovenský pohár 3D - 2. kolo
15.07.2023 - 15.07.2023 Dobšiná
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
15
Júl
Skúška Sokolov 2023
15.07.2023 - 15.07.2023 Marcelová
9
Júl
Južná Päťka 2023 - 4.kolo
09.07.2023 - 09.07.2023 Nové Zámky
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
1
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 5.kolo
01.07.2023 - 01.07.2023 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
24
Jún
24ka Pod Vysokou 2023
24.06.2023 - 24.06.2023 Rohožník
17
Jún
3D West Cup 2023 - 4.kolo
17.06.2023 - 17.06.2023 Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
17
Jún
Stredoslovenský Pohár 2023 - 3.kolo
17.06.2023 - 17.06.2023 Rohozná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
11
Jún
3D Pohár Strednej Európy -2.kolo
11.06.2023 - 11.06.2023 Rajnochovice, ČR
3D Cup of Central Europe 2024 ( PSE 3D)
10
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 4.kolo
10.06.2023 - 10.06.2023 Kráľová
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
4
Jún
Južná Päťka 2023 - 3.kolo
04.06.2023 - 04.06.2023 Komoča
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Jún
Stredoslovenský Pohár 2023 - 2.kolo, 17. ročník lukostreleckej súťaže na Fiľakovskom hrade
03.06.2023 - 03.06.2023 FIľakovo
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Jún
Východoslovenský pohár 3D - 1. kolo
03.06.2023 - 03.06.2023 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
Máj
3D Pohár Strednej Európy -1.kolo
27.05.2023 - 27.05.2023 Mikołów, PL
3D Cup of Central Europe 2024 ( PSE 3D)
20
Máj
Stredoslovenský Pohár 2023 - 1.kolo
20.05.2023 - 20.05.2023 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
20
Máj
Lietavský šíp 2023
20.05.2023 - 20.05.2023 Lietavský hrad
13
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 3.kolo
13.05.2023 - 13.05.2023 Bojnice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
8
Máj
Bartalov šíp 2023
08.05.2023 - 08.05.2023 Šamorín
7
Máj
Kopaničiarska terénna 112-tka
07.05.2023 - 08.05.2023 Hrašné
7
Máj
Južná Päťka 2023 - 2.kolo
07.05.2023 - 07.05.2023 Hurbanovo
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
6
Máj
Turnaj o pohár vojvodu Ctibora na hrade Branč 2023
06.05.2023 - 06.05.2023 Podbranč
29
Apríl
Bowhunter workshop 2023
29.04.2023 - 29.04.2023 Trnovec nad Váhom
29
Apríl
GRAND PRIX EUROPE - HDH IAA 2023 - Spišské Vlachy
29.04.2023 - 30.04.2023 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
29
Apríl
Malokarpatské lukošenie 2023
29.04.2023 - 29.04.2023 Kuchyňa
22
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 2.kolo
22.04.2023 - 22.04.2023 Rohozná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
Apríl
3D West Cup 2023/03 - 3.kolo
15.04.2023 - 15.04.2023 Hajná Nová Ves
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
Apríl
Južná Päťka 2023 - 1.kolo
09.04.2023 - 09.04.2023 Zlatná na Ostrove
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
2
Apríl
3D West Cup 2023 - 2.kolo || 1.kolo Slovenského pohára v 3D lukostreľbe (pod SLZ)
02.04.2023 - 02.04.2023 Bzince pod Javorinou
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
1
Apríl
Jarné 3D ELÁN – jurský park na Bielej Skale
01.04.2023 - 01.04.2023 Častá
25
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2023 - 1.kolo
25.03.2023 - 25.03.2023 Tesáre
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
19
Marec
Zimná liga 2022/2023 – 5.kolo FINÁLE
19.03.2023 - 19.03.2023 Varín
Zimná Liga 2022/2023
18
Marec
Stupavská jarná 2023
18.03.2023 - 18.03.2023 Lozorno
12
Marec
3D West Cup 2023 - 1.kolo
12.03.2023 - 12.03.2023 Bojná
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
Marec
ŠKOLENIE INŠTRUKTOROV LUKOSTREĽBY 2023
04.03.2023 - 04.03.2023
Školenie inštruktorov lukostreľby SLA3D
4
Február
Zimná Liga 2022/2023 – 4. kolo
04.02.2023 - 04.02.2023 Hajná Nová Ves
Zimná Liga 2022/2023
15
Január
Zimná liga 2022/2023 – 3.kolo
15.01.2023 - 15.01.2023 Varín
Zimná Liga 2022/2023
14
Január
Moravsko-Zemský Zimný pohár 2023
14.01.2023 - 14.01.2023 Varín
31
December
Silvester na Babici 2022
31.12.2022 - 31.12.2022 Bojná
18
December
Zimná Liga 2022/2023 – 2. kolo
18.12.2022 - 18.12.2022 Zlatná na Ostrove
Zimná Liga 2022/2023
3
December
Stredoslovenský Pohár 2022 - 5.kolo FINÁLE
03.12.2022 - 03.12.2022 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
November
Zimná Liga 2022/2023 – 1. kolo
27.11.2022 - 27.11.2022 Zlatná na Ostrove
Zimná Liga 2022/2023
17
November
VÝROČNÁ ČLENSKÁ SCHÔDZA SLA 3D - 2022
17.11.2022 - 17.10.2022 Zasadanie prebehne online
VÝROČNÁ ČLENSKÁ SCHÔDZA
6
November
Jesenné 3D na brehu Dunaja 2022
06.11.2022 - 06.11.2022 Zlatná na Ostrove
5
November
ŠKOLENIE INŠTRUKTOROV LUKOSTREĽBY 2022
05.11.2022 - 05.11.2022 Trnovec nad Váhom
Školenie inštruktorov lukostreľby SLA3D
5
November
Pohár Košického kraja 2022 - 5.kolo FINÁLE
05.11.2022 - 05.11.2022 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
Október
Záhorácke zbojníčenie 2022
29.10.2022 - 29.10.2022 Kuchyňa
28
Október
3.víkendové sústredenie CTM pri SLA 3D
28.10.2022 - 30.10.2022 Varín
22
Október
Pohár Košického kraja 2022 - 4.kolo
22.10.2022 - 22.10.2022 Veľké Kapušany
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
22
Október
3D West Cup 2022 - 7.kolo FINÁLE
22.10.2022 - 22.10.2022 Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
16
Október
Južná Päťka 2022 - 6.kolo finále
16.10.2022 - 16.10.2022 Komoča
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
15
Október
Stupavská jesenná 2022
15.10.2022 - 15.10.2022 Lozorno
8
Október
GRAND PRIX HDH-IAA - (Česko)
08.10.2022 - 09.10.2022 Zlín
8
Október
Pohár Košického kraja 2022 - 3.kolo
08.10.2022 - 08.10.2022 Poľov
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
1
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 8.kolo finále
01.10.2022 - 01.10.2022 Bradlo, Mohyla M.R.Štefánika
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
25
September
10. ročník Memoriál Jožka Ďugel ml.
25.09.2022 - 25.09.2022 Varín
24
September
Pohár 3 krajín 2022 - 3.kolo (Slovensko)
24.09.2022 - 24.09.2022 Stupava
17
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 7.kolo
17.09.2022 - 17.09.2022 Dobšiná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
September
Detská 3D tímovka pre radosť ♥ 2022
15.09.2022 - 15.09.2022 Bojná
11
September
Južná Päťka 2022 - 5.kolo
11.09.2022 - 11.09.2022 Bajč
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
10
September
Stredoslovenský Pohár 2022 - 4.kolo
10.09.2022 - 10.09.2022 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
September
3
September
Marwan 2022
03.09.2022 - 03.09.2022 Moravany nad Váhom
29
August
Turnaj o Malinovskú malinu 2022
29.08.2022 - 29.08.2022 Malinovo
27
August
3D West Cup 2022 - 6.kolo
27.08.2022 - 27.08.2022 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
20
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 6.kolo
20.08.2022 - 20.08.2022 Obručná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
13
August
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2022
13.08.2022 - 14.08.2022 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D
6
August
Spartan 3D 2022
06.08.2022 - 06.08.2022 Záhorská Bystrica
30
Júl
Podhradská halapartňa - 4.ročník
30.07.2022 - 30.07.2022 Topoľčiansky hrad
24
Júl
Varín cup 2022 nedeľa
24.07.2022 - 24.07.2022 Varín
23
Júl
Varín cup 2022 sobota
23.07.2022 - 23.07.2022 Varín
16
Júl
Pohár 3 krajín 2022 - 2.kolo (Poľsko)
16.07.2022 - 16.07.2022 Mikołów
16
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 5.kolo
16.07.2022 - 16.07.2022 Veľké Kapušany
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
16
Júl
Sústredenie mladých lukostrelcov 2022 (7.letný tábor)
16.07.2022 - 22.07.2022 Spišské Vlachy
Sústredenie mladých lukostrelcov
10
Júl
Letný lukostrelecký tábor Hotel Lomy 2022
10.07.2022 - 16.07.2022 Horná Ves
9
Júl
Stredoslovenský Pohár 2022 - 3.kolo
09.07.2022 - 09.07.2022 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Júl
Južná Päťka 2022 - 4.kolo
03.07.2022 - 03.07.2022 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
2
Júl
3D West Cup 2022 - 5.kolo
02.07.2022 - 02.07.2022 Soblahov
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
26
Jún
3D West Cup 2022 - 4.kolo
26.06.2022 - 26.06.2022 Bojnice
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
25
Jún
Pohár Košického kraja 2022 - 2.kolo
25.06.2022 - 25.06.2022 Latorica
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
19
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 4.kolo
19.06.2022 - 19.06.2022 Bojničky
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
Jún
Pohár 3 krajín 2022 - 1.kolo (Česko)
12.06.2022 - 12.06.2022 Bedlina, ČR
12
Jún
Južná Päťka 2022 - 3.kolo
12.06.2022 - 12.06.2022 Nové Zámky
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
Jún
GRAND PRIX HDH-IAA - 2.kolo (Slovensko)
04.06.2022 - 05.06.2022 Rimavská Sobota
28
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 3.kolo
28.05.2022 - 28.05.2022 Čertova Pec
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
21
Máj
Turnaj o pohár vojvodu Ctibora na hrade Branč 2022
21.05.2022 - 21.05.2022 Podbranč
14
Máj
Stredoslovenský Pohár 2022 - 2.kolo
14.05.2022 - 14.05.2022 Fiľakovo
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
Máj
3D West Cup 2022 - 3.kolo
14.05.2022 - 14.05.2022 Horná Ves
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
Máj
Detský Varínsky Maratón 2022
08.05.2022 - 08.05.2022 Varín
8
Máj
Bartalov šíp 2022
08.05.2022 - 08.05.2022 Šamorín
7
Máj
Malokarpatské lukošenie 2022
07.05.2022 - 07.05.2022 Kuchyňa
1
Máj
Južná Päťka 2022 - 2.kolo
01.05.2022 - 01.05.2022 Dvory nad Žitavou
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
Apríl
Stredoslovenský Pohár 2022 - 1.kolo
30.04.2022 - 30.04.2022 Rohozná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
Apríl
3D West Cup 2022 - 2.kolo
30.04.2022 - 30.04.2022 Hajná Nová Ves - park
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
23
Apríl
GRAND PRIX HDH-IAA - 1.kolo (Rakúsko)
23.04.2022 - 24.04.2022 Krumpendorf
16
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 2.kolo
16.04.2022 - 16.04.2022 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
10
Apríl
3D West Cup 2022 - 1.kolo || 1.kolo Slovenského pohára v 3D lukostreľbe (pod SLZ)
10.04.2022 - 10.04.2022 Bzince pod Javorinou
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
Apríl
Pohár Košického kraja 2022 - 1.kolo
09.04.2022 - 09.04.2022 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Apríl
3D lukostrelecký turnaj na Bielej Skale
03.04.2022 - 03.04.2022 BIELA SKALA
3
Apríl
Babica 2022 - volanie divočiny
03.04.2022 - 03.04.2022 Bojná - Babica
27
Marec
Južná Päťka 2022 - 1.kolo
27.03.2022 - 27.03.2022 Zlatná na Ostrove
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
26
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2022 - 1.kolo
26.03.2022 - 26.03.2022 Varín
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
19
Marec
Stupavská jarná 2022
19.03.2022 - 19.03.2022 Lozorno
12
Marec
Zimná liga Varín - 3.kolo FINÁLE
12.03.2022 - 12.03.2022 Varín
6
Marec
ONLINE Školenie rozhodcov SLA 3D 2022
06.03.2022 - 06.03.2022 INTERNET
ONLINE Školenie rozhodcov
6
Marec
Zimný 3 x 3D Parkúr Hubert , 3.kolo : 14.2.2022-6.3.2022
06.03.2022 - 06.03.2022 Trnovec nad Váhom
26
Február
Zimná liga Varín - 2.kolo
26.02.2022 - 26.02.2022 Varín
12
Február
Zimný 3 x 3D Parkúr Hubert , 2.kolo : 24.1.2022-12.2.2022
12.02.2022 - 12.02.2022 Trnovec nad Váhom
22
Január
1.kolo Trnovecký halový trojboj - 29.12.2021-22.1.2022(3D WA)
22.01.2022 - 22.01.2022 Trnovec nad Váhom
22
Január
Zimný 3 x 3D Parkúr Hubert , 1.kolo : 27.12.2021-22.1.2022
22.01.2022 - 22.01.2022 Trnovec nad Váhom
17
November
Výročná členská schôdza SLA 3D 2021
17.11.2021 - 17.11.2021 Zasadanie prebehne online
13
November
Zimná liga Varín - november 2011
13.11.2021 - 13.11.2021 Varín
7
November
Jesenné 3D na brehu Dunaja 2021
07.11.2021 - 07.11.2021 Zlatná na Ostrove
6
November
Tradičný Kamarátsky pretek 2021
06.11.2021 - 06.11.2021 Spišské Vlachy
23
Október
Záhorácke zbojníčenie 2021
23.10.2021 - 23.10.2021 Kuchyňa
17
Október
Jesenné 3D klubu ELÁN na Čiernej Vode Chorvátsky Grob
17.10.2021 - 17.10.2021 Chorvátsky Grob
17
Október
Stredoslovenský Pohár 2021 - 7.kolo FINÁLE
17.10.2021 - 17.10.2021 Mláky
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
16
Október
Stupavská jesenná 2021
16.10.2021 - 16.10.2021 Lozorno
10
Október
9
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 8.kolo FINÁLE
09.10.2021 - 09.10.2021 Sklabinský Podzámok
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
2
Október
3D West Cup 2021 - 7.kolo FINÁLE
02.10.2021 - 02.10.2021 Prievidza
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
2
Október
Pohár Košického kraja 2021 - 5.kolo
02.10.2021 - 02.10.2021 Košice Poľov
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
26
September
Južná Päťka 2021 - 6.kolo FINÁLE
26.09.2021 - 26.09.2021 Hurbanovo
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
25
September
ZRUŠENÉ - Stredoslovenský Pohár 2021 - 6.kolo
25.09.2021 - 25.09.2021 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
25
September
Memoriál Jožka Ďugela ml. 2021
25.09.2021 - 25.09.2021 Varín
18
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 7.kolo
18.09.2021 - 18.09.2021 Dechtice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
September
Detská 3D tímovka pre radosť ♥
15.09.2021 - 15.09.2021 Bojná
11
September
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2021
11.09.2021 - 12.09.2021 Duchonka
Najvyššia súťaž
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D
5
September
Južná Päťka 2021 - 5.kolo
05.09.2021 - 05.09.2021 Dvory nad Žitavou
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
September
Stredoslovenský Pohár 2021 - 5.kolo
04.09.2021 - 04.09.2021 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
September
3D West Cup 2021 - 6.kolo
04.09.2021 - 04.09.2021 Salaš Cibajky
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
August
Rakovické lukošenie 11.ročník - ZRUŠENÉ
29.08.2021 - 29.08.2021 Malinovo
28
August
Stredoslovenský Pohár 2021 - 4.kolo
28.08.2021 - 28.08.2021 Brezno, časť Rohozná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
28
August
Pohár Košického kraja 2021 - 4.kolo
28.08.2021 - 28.08.2021 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
21
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 6.kolo
21.08.2021 - 21.08.2021 Dobšiná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
14
August
Turnaj o pohár vojvodu Ctibora na hrade Branč
14.08.2021 - 14.08.2021 Podbranč
9
August
MAJSTROVSTVÁ SVETA + Majstrovstvá Európy HDH IAA 2021
09.08.2021 - 14.08.2021 Szekszárd , Maďarsko
7
August
Spartan 3D 2021
07.08.2021 - 07.08.2021 Záhorská Bystrica
31
Júl
Stredoslovenský Pohár 2021 - 3.kolo , Memoriál Miroslava Gábora
31.07.2021 - 31.07.2021 Kráľová - Zvolen
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
31
Júl
Podhradská halapartňa - 3.ročník
31.07.2021 - 31.07.2021 Topoľčany
31
Júl
Pohár Košického kraja 2021 - 3.kolo
31.07.2021 - 31.07.2021 Veľké Kapušany
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
24
Júl
Varín cup 2021
24.07.2021 - 25.07.2021 Varín
18
Júl
Južná Päťka 2021 - 4.kolo
18.07.2021 - 18.07.2021 Nové Zámky - Južné pláne
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
16
Júl
Sústredenie mladých lukostrelcov 2021 (6.letný tábor) + sústredenie CTM
16.07.2021 - 23.07.2021 Spišské Vlachy
Sústredenie mladých lukostrelcov
10
Júl
Pohár Košického kraja 2021 - 2.kolo
10.07.2021 - 10.07.2021 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 5.kolo
03.07.2021 - 03.07.2021 Trnovec nad Váhom
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
27
Jún
3D West Cup 2021 - 4.kolo
27.06.2021 - 27.06.2021 Hajná Nová Ves
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
26
Jún
Varínske zábavné lukošenie
26.06.2021 - 26.06.2021 Varín
26
Jún
Pohár Košického kraja 2021 - 1.kolo
26.06.2021 - 26.06.2021 Košice Poľov
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
20
Jún
Južná Päťka 2021 - 3.kolo
20.06.2021 - 20.06.2021 Komoča
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
19
Jún
Letné 3D klubu ELÁN na Čiernej Vode Chorvátsky Grob 2021
19.06.2021 - 19.06.2021 Chorvátsky Grob
13
Jún
Stredoslovenský Pohár 2021 - 2.kolo
13.06.2021 - 13.06.2021 Fiľakovo
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
12
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 4.kolo
12.06.2021 - 12.06.2021 Kuchyňa
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
5
Jún
3D West Cup 2021 - 3.kolo
05.06.2021 - 05.06.2021 Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 3.kolo
29.05.2021 - 29.05.2021 Radzovce
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
22
Máj
Lietavský šíp 2021
22.05.2021 - 22.05.2021 Lietava
16
Máj
Južná Päťka 2021 - 2.kolo
16.05.2021 - 16.05.2021 Zlatná na Ostrove
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
15
Máj
Marwan 2021
15.05.2021 - 15.05.2021 Moravany nad Váhom
8
Máj
Bartalov šíp 2021 - 2.časť 09:00 hod
08.05.2021 - 08.05.2021 Šamorín
8
Máj
Bartalov šíp 2021 - 3.časť 10:00 hod
08.05.2021 - 08.05.2021 Šamorín
8
Máj
Bartalov šíp 2021 - 1.časť 08:00 hod
08.05.2021 - 08.05.2021 Šamorín
1
Máj
SÚŤAŽ ZRUŠENÁ!!! - Stredoslovenský Pohár 2021 - 1.kolo
01.05.2021 - 01.05.2021 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
24
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 2.kolo
24.04.2021 - 24.04.2021 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
18
Apríl
Južná Päťka 2021 - 1.kolo
18.04.2021 - 18.04.2021 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
17
Apríl
Stupavská jarná 2021
17.04.2021 - 17.04.2021 Lozorno
11
Apríl
3D West Cup 2021 - 2.kolo - || 1.kolo Slovenského pohára v 3D lukostreľbe (pod SLZ)
11.04.2021 - 11.04.2021 Bzince pod Javorinou
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
11
Apríl
Húščarska lovecká (IFAA pravidlá)
11.04.2021 - 11.04.2021 Bzince pod Javorinou
27
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2021 - 1.kolo
27.03.2021 - 27.03.2021 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
20
Marec
3D West Cup 2021 - 1.kolo
20.03.2021 - 20.03.2021 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
28
Február
Zimná korešpondenčná liga 5.kolo (15.2. - 28.2.2021)
28.02.2021 - 28.02.2021 každý strieľa v domácich podmienkach
14
Február
Zimná korešpondenčná liga 4.kolo (31.1. - 14.2.2021) - dvojitá ústupovka
14.02.2021 - 14.02.2021 každý strieľa v domácich podmienkach
31
Január
Zimná korešpondenčná liga 3.kolo (19.1. - 31.1.2021)
31.01.2021 - 31.01.2021 každý strieľa v domácich podmienkach
17
Január
Zimná korešpondenčná liga 2.kolo (6.1. - 17.1.2021)
17.01.2021 - 17.01.2021 každý strieľa v domácich podmienkach
3
Január
Zimná korešpondenčná liga 1.kolo (22.12.- 3.1.2021)
03.01.2021 - 03.01.2021 každý strieľa v domácich podmienkach
17
November
Výročná členská schôdza SLA 3D 2020
17.11.2020 - 17.11.2020 Zasadanie prebehne online
24
Október
POZOR SÚŤAŽ ZRUŠENÁ !! Záhorácke zbojníčenie 2020 - Maratón
24.10.2020 - 25.10.2020 Kuchyňa 372, 900 52 Kuchyňa
24
Október
SÚŤAŽ ZRUŠENÁ - Divínske 3D
24.10.2020 - 24.10.2020 Divín
17
Október
SÚŤAŽ ZRUŠENÁ - 3D West Cup 2020
17.10.2020 - 17.10.2020 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
11
Október
Jesenné 3D klubu ELÁN na Parkúre na Čiernej Vode (Chorvátsky Grob)
11.10.2020 - 11.10.2020 Chorvátsky grob golfový areál , Hotel Agátka Čierna Voda
10
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 8.kolo
10.10.2020 - 10.10.2020 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
4
Október
POZOR - SÚŤAŽ JE ZRUŠENÁ !!! Južná Päťka 2020, 5. kolo, FINÁLE
04.10.2020 - 04.10.2020 Kolárovo
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Október
Majstrovstvá Českej republiky Č3DL
03.10.2020 - 04.10.2020 Karlovice
3
Október
Stupavská jesenná 2020
03.10.2020 - 03.10.2020 Lozorno, okr.Malacky
3
Október
Pohár Košického kraja 2020 - 1.kolo (náhradný termín)
03.10.2020 - 03.10.2020 Jazdecký areál Konský raj,Košice II-Poľov, Slovensko
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
26
September
Moravsko zemský pohár Varín 2020
26.09.2020 - 26.09.2020 Varín
19
September
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2020
19.09.2020 - 20.09.2020 Dechtice
Najvyššia súťaž
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D
12
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 2.kolo (náhradný termín)
12.09.2020 - 12.09.2020 Bojnice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
6
September
Južná Päťka 2020 - 4.kolo
06.09.2020 - 06.09.2020 Dvory nad Žitavou
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
5
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 7.kolo
05.09.2020 - 05.09.2020 Chata Fatranka, Varín
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
29
August
Rakovické lukošenie 10. ročník
29.08.2020 - 29.08.2020 Rakovice park
29
August
Pohár Košického kraja 2020 - 3.kolo
29.08.2020 - 29.08.2020 Veľké Kapušany , Bufet Latorica
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
23
August
Súboj Titánov - klubová súťaž LK EPIRUS
23.08.2020 - 23.08.2020 Futbalové ihrisko, kpt.Nálepku 1436, 972 01 Bojnice
22
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 6.kolo
22.08.2020 - 22.08.2020 Vyrovnávacia nádrž niže mesta Dobšiná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
August
Marwan - turnaj v tradičnej lukostreľbe
15.08.2020 - 15.08.2020 Kostolecká 161/10,922 21 Moravany nad Váhom
9
August
Južná Päťka 2020 - 3.kolo
09.08.2020 - 09.08.2020 Hurbanovo
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
August
Spartan 3D 2020
08.08.2020 - 08.08.2020 Záhorská Bystrica, Na konci Tešedíkovej ulice pod lesom.
8
August
Pohár mesta Rimavskej Soboty
08.08.2020 - 08.08.2020 Rimavská Sobota
1
August
Podhradská Halapartňa - 2.ročník
01.08.2020 - 01.08.2020 Obec Podhradie, okr.Topoľčany
25
Júl
Varín Cup 2020 Memoriál Jožka Ďugela ml.
25.07.2020 - 26.07.2020 Varín, Slovensko, Chata Fatranka
19
Júl
Áresov hnev 2020 - klubová súťaž LK EPIRUS
19.07.2020 - 19.07.2020 Futbalové ihrisko, kpt.Nálepku 1436, 972 01 Bojnice
18
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 5.kolo
18.07.2020 - 18.07.2020 RS ZAHURA, Okolie 586/51Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
Júl
Južná Päťka 2020 - 2.kolo
12.07.2020 - 12.07.2020 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
Júl
3D West Cup 2020
04.07.2020 - 04.07.2020 SOŠ záhradnícka Gustáva Čejku, Bratislavská 44, Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
28
Jún
Letné 3D klubu Elán na Čiernej Vode Chorvátsky Grob
28.06.2020 - 28.06.2020 Chorvátsky Grob
28
Jún
Južná Päťka 2020 - 1.kolo
28.06.2020 - 28.06.2020 Gbelce , okr.Nové Zámky
Nižšia súťaž
JU5 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
Jún
Pohár Košického kraja 2020 - 2.kolo
27.06.2020 - 27.06.2020 Medzi obcou Leles a Veľkými Kapušanmi, medzi riekou Latorica -mŕtve rameno a bufetom pri moste cez rieku
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
Jún
Odyseova cesta 2020 - klubová súťaž LK EPIRUS
27.06.2020 - 27.06.2020 Futbalové ihrisko, kpt.Nálepku 1436, 972 01 Bojnice
27
Jún
Tepličianska "25" 2020
27.06.2020 - 27.06.2020 Zástranie, Lyžiarsky vlek Teplička nad Váhom
21
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 1.kolo (náhradný termín)
21.06.2020 - 21.06.2020 Myjava
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
13
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 4.kolo
13.06.2020 - 13.06.2020 Bartoška, Čremošné 137, 039 01 Turčianske Teplice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
6
Jún
3D West Cup 2020
06.06.2020 - 06.06.2020 Svinná, Motel DELTA,
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
Máj
ZRUŠENÉ (Korona opatrenia) - Stupavská jarná 2020
30.05.2020 - 30.05.2020 Lozorno, okr.Malacky
12
Apríl
Veľkonočné rozprávanie o lukostreľbe s Arnim
12.04.2020 - 12.04.2020 INTERNET
22
Marec
ONLINE Školenie rozhodcov SLA 3D
22.03.2020 - 22.03.2020 INTERNET
ONLINE Školenie rozhodcov
14
Marec
ZRUŠENÉ - Zimná liga 2020 - 6.kolo
14.03.2020 - 14.03.2020 Hajná Nová Ves
7
Marec
Halovka nielen pre ženy
07.03.2020 - 07.03.2020 Teplička nad Váhom
29
Február
Zimná liga 2020 - 5.kolo
29.02.2020 - 29.02.2020 Karlín , 696 14 okres Hodonín
15
Február
8
Február
Tretia Ivanská lukostrelecká súťaž (deti)
08.02.2020 - 08.02.2020 Ivanka pri Dunaji
8
Február
Zimná liga 2020 - 4.kolo
08.02.2020 - 08.02.2020 Zlín - Kostelec
8
Február
18
Január
Zimná liga 2020 - 3.kolo
18.01.2020 - 18.01.2020 Malinovo
11
Január
Zimná halová liga o pohár starostu obce Teplička n.V. - 2.kolo
11.01.2020 - 11.01.2020 Teplička nad Váhom
14
December
14
December
2. kolo Trnoveckého halového trojboja - FLINT - BB, OL, CU, HU
14.12.2019 - 14.12.2019 Trnovec nad Váhom
14
December
2. kolo Trnoveckého halového trojboja - FLINT - TRRB+TRLB+PBHB
14.12.2019 - 14.12.2019 Trnovec nad Váhom
7
December
Zimná halová liga o pohár starostu obce Teplička n.V. - 1.kolo
07.12.2019 - 07.12.2019 Teplička nad Váhom
7
December
Mikuláš 2019
07.12.2019 - 07.12.2019 Rimavská Sobota
30
November
Zimná liga 2020 - 2.kolo – Mikulášská taškařice
30.11.2019 - 30.11.2019 Svatý Hostýn
30
November
Workshop pre strelcov z tradičných lukov s L. DADI Darázsom
30.11.2019 - 30.11.2019 Trnovec nad Váhom
30
November
1. Lukostrelecký ples SLA 3D
30.11.2019 - 30.11.2019 Zvolen
23
November
1. kolo Trnoveckého halového trojboja - BB, OL, CU, HU
23.11.2019 - 23.11.2019 Trnovec nad Váhom
23
November
1. kolo Trnoveckého halového trojboja - TRRB+TRLB+PBHB
23.11.2019 - 23.11.2019 Trnovec nad Váhom
23
November
1. kolo Trnoveckého halového trojboja - Detský halový trojboj
23.11.2019 - 23.11.2019 Trnovec nad Váhom
17
November
Výročná členská schôdza SLA 3D - 2019
17.11.2019 - 17.11.2019 Zvolen
16
November
Zimná liga 2020 - 1.kolo
16.11.2019 - 16.11.2019 Varín
3
November
Jesenné 3D 2019
03.11.2019 - 03.11.2019 Zlatná na Ostrove
26
Október
Stredoslovenský Pohár 2019 - 7.kolo Dobšiná - finále
26.10.2019 - 26.10.2019 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
26
Október
Záhorácke zbojníčenie 2019
26.10.2019 - 26.10.2019 Kuchyňa
19
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 8.kolo - finále
19.10.2019 - 19.10.2019 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
Október
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2019
12.10.2019 - 13.10.2019 Horná Ves
Najvyššia súťaž
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D
6
Október
Podhradská halapartňa
06.10.2019 - 06.10.2019 Topoľčiansky hrad
5
Október
3D West Cup 2019 - 6.kolo - finále
05.10.2019 - 05.10.2019 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
5
Október
Pohár Košického kraja 2019 - 4.kolo
05.10.2019 - 05.10.2019 Košice
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
September
Južná 5-ka 2019 - 6.kolo
29.09.2019 - 29.09.2019 Komoča
28
September
Stredoslovenský Pohár 2019 - 6.kolo
28.09.2019 - 28.09.2019 Fiľakovo
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
28
September
Stupavská jesenná
28.09.2019 - 28.09.2019 Lozorno
22
September
Jesenné 3D na Čiernej Vode Chorvátsky Grob
22.09.2019 - 22.09.2019 Chorvátsky Grob
21
September
3D West Cup 2019 - 5.kolo
21.09.2019 - 21.09.2019 Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
21
September
Pohár Košického kraja 2019 - 3.kolo
21.09.2019 - 21.09.2019 Veľké Kapušany
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 7.kolo
14.09.2019 - 14.09.2019 Bojnice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
8
September
Južná 5-ka 2019 - 5.kolo
08.09.2019 - 08.09.2019 Dvory nad Žitavou
7
September
Stredoslovenský Pohár 2019 - 5.kolo
07.09.2019 - 07.09.2019 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
7
September
Gulášovka pri Malom Dunaji
07.09.2019 - 07.09.2019 Vlky
29
August
Rakovické lukošenie 9. ročník
29.08.2019 - 29.08.2019 Rakovice
18
August
HDH IAA 3D ARCHERY EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2019
18.08.2019 - 24.08.2019 Varín
17
August
Spartan 3D 2019
17.08.2019 - 17.08.2019 Záhorská Bystrica
10
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 6.kolo
10.08.2019 - 10.08.2019 Dobšiná
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
28
Júl
Stredoslovenský Pohár 2019 - 4.kolo
28.07.2019 - 28.07.2019 Látky
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
Júl
Detviansky 3D maratón - 3.ročník
27.07.2019 - 28.07.2019 Látky
21
Júl
Letný tábor lukostrelcov (deti a mládež) 2019
21.07.2019 - 27.07.2019 Spišské Vlachy - Zahura
20
Júl
Varín Cup 2019
20.07.2019 - 21.07.2019 Varín
13
Júl
3D West Cup 2019 - 4.kolo
13.07.2019 - 13.07.2019 Bojnice
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
13
Júl
3D Maratón Route 66 - 2. ročník
13.07.2019 - 14.07.2019 Utekáč
6
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 5.kolo
06.07.2019 - 06.07.2019 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
29
Jún
3D West Cup 2019 - 3.kolo
29.06.2019 - 29.06.2019 Soblahov
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
23
Jún
Južná 5-ka 2019 - 4.kolo
23.06.2019 - 23.06.2019 Hurbanovo
22
Jún
Stredoslovenský Pohár 2019 - 3.kolo
22.06.2019 - 22.06.2019 Sliač
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
16
Jún
Turnaj 3 krajín 2019 - 3.kolo
16.06.2019 - 16.06.2019 Studienka
15
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 4.kolo
15.06.2019 - 15.06.2019 Ostrá Lúka
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
9
Jún
Tepličianska "25" 2019
09.06.2019 - 09.06.2019 Zástranie
8
Jún
3D West Cup 2019 - 2.kolo
08.06.2019 - 08.06.2019 Hajná Nová Ves
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
Jún
Pohár Košického kraja 2019 - 2.kolo
08.06.2019 - 08.06.2019 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
Jún
Stredoslovenský Pohár 2019 - 2.kolo
08.06.2019 - 08.06.2019 Želovce
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
2
Jún
Južná 5-ka 2019 - 3.kolo
02.06.2019 - 02.06.2019 Trnovec nad Váhom
26
Máj
Turnaj 3 krajín 2019 - 2.kolo
26.05.2019 - 26.05.2019 Hodonín
18
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 3.kolo
18.05.2019 - 18.05.2019 Malinovo
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
Máj
Južná 5-ka 2019 - 2.kolo
12.05.2019 - 12.05.2019 Trnovec nad Váhom
8
Máj
Bartalov šíp 2019
08.05.2019 - 08.05.2019 Šamorín
5
Máj
Turnaj 3 krajín 2019 - 1.kolo
05.05.2019 - 05.05.2019 Hohenau
4
Máj
Stredoslovenský Pohár 2019 - 1.kolo
04.05.2019 - 04.05.2019 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
Máj
Hajnovejská tridsiatka
04.05.2019 - 04.05.2019 Hajná Nová Ves
28
Apríl
O Svätojurský strapec
28.04.2019 - 28.04.2019 Svätý Jur
27
Apríl
3D West Cup 2019 - 1.kolo
27.04.2019 - 27.04.2019 Stará Myjava
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
20
Apríl
Moravsko zemský pohár - Varín
20.04.2019 - 20.04.2019 Varín
20
Apríl
Malokarpatské lukošenie 2019
20.04.2019 - 20.04.2019 Kuchyňa
13
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 2.kolo
13.04.2019 - 13.04.2019 Dechtice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
7
Apríl
Južná 5-ka 2019 - 1.kolo
07.04.2019 - 07.04.2019 Zlatná na Ostrove
6
Apríl
Pohár Košického kraja 2019 - 1.kolo
06.04.2019 - 06.04.2019 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
6
Apríl
Stupavská jarná
06.04.2019 - 06.04.2019 Lozorno
31
Marec
Jarný pretek v 3D v Bernolákove
31.03.2019 - 31.03.2019 Bernolákovo
30
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 1.kolo
30.03.2019 - 30.03.2019 Myjava
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
16
Marec
Zimná liga 2018/19 - 7.kolo - finále
16.03.2019 - 16.03.2019 Varín
9
Marec
Zimná liga 2018/19 - 6.kolo
09.03.2019 - 09.03.2019 Čejč
17
Február
Halový trojboj - 3.kolo popoludní (HL, OL, KL)
17.02.2019 - 17.02.2019 Trnovec nad Váhom
17
Február
Halový trojboj - 3.kolo - dopoludnia (IL, DL, PBHB)
17.02.2019 - 17.02.2019 Trnovec nad Váhom
16
Február
Zimná halová liga 3D 2018/19 - 3.kolo - finále (Teplička n.V.)
16.02.2019 - 16.02.2019 Teplička nad Váhom
16
Február
Valentínska šípka 2019
16.02.2019 - 16.02.2019 Želovce
16
Február
Detská halová liga - 3.kolo
16.02.2019 - 16.02.2019 Trnovec nad Váhom
9
Február
Zimná liga 2018/19 - 4.kolo
09.02.2019 - 09.02.2019 Zlín - Kostelec
20
Január
Halový trojboj - 2.kolo popoludní (všetky kategórie)
20.01.2019 - 20.01.2019 Trnovec nad Váhom
20
Január
Halový trojboj - 2.kolo - dopoludnia (IL, DL, PBHB)
20.01.2019 - 20.01.2019 Trnovec nad Váhom
19
Január
Zimná halová liga 3D 2018/19 - 2.kolo (Teplička n.V.)
19.01.2019 - 19.01.2019 Teplička nad Váhom
19
Január
Detská halová liga - 2.kolo
19.01.2019 - 19.01.2019 Trnovec nad Váhom
12
Január
Zimná liga 2018/19 - 4.kolo
12.01.2019 - 12.01.2019 Malinovo
27
December
Detská halová liga - 1.kolo
27.12.2018 - 27.12.2018 Trnovec nad Váhom
26
December
Halový trojboj - 1.kolo popoludní (HL, OL, KL)
26.12.2018 - 26.12.2018 Trnovec nad Váhom
26
December
Halový trojboj - 1.kolo dopoludnia (IL, DL, PBHB)
26.12.2018 - 26.12.2018 Trnovec nad Váhom
15
December
Zimná halová liga 3D 2018/19 - 1.kolo (Teplička n.V.)
15.12.2018 - 15.12.2018 Teplička nad Váhom
8
December
MIKULÁŠ 3D 2018
08.12.2018 - 08.12.2018 Rimavská Sobota
1
December
Zimná liga 2018/19 - 3.kolo
01.12.2018 - 01.12.2018 Chvalčov
24
November
Zimná liga 2018/19 - 2.kolo
24.11.2018 - 24.11.2018 Mníchova Lehota
18
November
Výročná členská schôdza SLA 3D 2018
18.11.2018 - 18.11.2018 Zvolen
17
November
Tradičný kamarátsky pretek
17.11.2018 - 17.11.2018 Spišské Vlachy
11
November
Zimná liga 2018/19 - 1.kolo
11.11.2018 - 11.11.2018 Varín
4
November
Jesenné 3D
04.11.2018 - 04.11.2018 Zlatná na Ostrove
27
Október
Bulinerské 3D o pohár primátora mesta Dobšiná
27.10.2018 - 27.10.2018 Dobšiná
27
Október
3D West Cup 2018 - 6.kolo (finále)
27.10.2018 - 27.10.2018 Partizánske
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
21
Október
Workshop lukostrelcov SLA 3D - Trnovec nad Váhom
21.10.2018 - 21.10.2018 Trnovec nad Váhom
20
Október
Záhorácke Zbojníčenie
20.10.2018 - 20.10.2018 Kuchyňa
14
Október
Jesenný 3D pretek v Bernolákove
14.10.2018 - 14.10.2018 Bernolákovo
13
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 8.kolo (finále)
13.10.2018 - 13.10.2018 Varín
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
7
Október
Južná 5-ka 2018 - 6.kolo
07.10.2018 - 07.10.2018 Hurbanovo
6
Október
Turnaj 3 krajín - 3.kolo
06.10.2018 - 06.10.2018 Hodonín
6
Október
Pohár Košického kraja - 4.kolo
06.10.2018 - 06.10.2018 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
September
Stredoslovenský Pohár 2018 - 7.kolo
29.09.2018 - 29.09.2018 Balážske Ďarmoty
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
22
September
Pohár Košického kraja - 3.kolo
22.09.2018 - 22.09.2018 Košice
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
22
September
3D West Cup 2018 - 5.kolo
22.09.2018 - 22.09.2018 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
15
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 7.kolo
15.09.2018 - 15.09.2018 Malinovo
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
9
September
Južná 5-ka 2018 - 5.kolo
09.09.2018 - 09.09.2018 Dvory nad Žitavou
2
September
Majstrovstvá sveta HDH IAA -Rakúsko Moosburg
02.09.2018 - 08.09.2018 Moosburg
1
September
Šíp Peruna
01.09.2018 - 01.09.2018 Látky, horský hotel Royal
29
August
Rakovické lukošenie 8.ročník
29.08.2018 - 29.08.2018 Rakovice
25
August
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2018
25.08.2018 - 26.08.2018 Valča
19
August
Spartan 3D
19.08.2018 - 19.08.2018 Záhorská Bystrica
11
August
Stredoslovenský Pohár 2018 - 6.kolo
11.08.2018 - 11.08.2018 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 6.kolo
04.08.2018 - 04.08.2018 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
28
Júl
Varín Cup 2018
28.07.2018 - 29.07.2018 Chata Fatranka, Varín, Slovensko
22
Júl
Letný tábor lukostrelcov - detí a mládež
22.07.2018 - 27.07.2018 Spišské Vlachy
22
Júl
Stredoslovenský Pohár 2018 - 5.kolo
22.07.2018 - 22.07.2018 Látky
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
21
Júl
Detviansky maratón - 2.ročník
21.07.2018 - 22.07.2018 Látky
14
Júl
3D West Cup 2018 - 4.kolo
14.07.2018 - 14.07.2018 Bojnice
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
7
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 5.kolo
07.07.2018 - 07.07.2018 Stará Myjava
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
30
Jún
Stredoslovenský Pohár 2018 - 3.kolo
30.06.2018 - 30.06.2018 Sliač
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
Jún
3D West Cup 2018 - 3.kolo
30.06.2018 - 30.06.2018 Mníchova Lehota
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
24
Jún
Južná 5-ka 2018 - 4.kolo
24.06.2018 - 24.06.2018 Nové Zámky
23
Jún
Tepličianská 25 - 2018
23.06.2018 - 23.06.2018 Teplička nad Váhom
16
Jún
Svätoplukov šíp
16.06.2018 - 16.06.2018 Chtelnica
16
Jún
Majstrovstvá Európy - EBHC (IFAA) 2018, Nemecko
16.06.2018 - 23.06.2018 Oberwiesenthal
16
Jún
Pohár Košického kraja - 2.kolo
16.06.2018 - 16.06.2018 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 4.kolo
09.06.2018 - 09.06.2018 Ostrá Lúka
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
3
Jún
Bartalov šíp
03.06.2018 - 03.06.2018 Šamorín
27
Máj
Južná 5-ka 2018 - 3.kolo
27.05.2018 - 27.05.2018 Trnovec nad Váhom
26
Máj
Turnaj 3 krajín - 2.kolo
26.05.2018 - 26.05.2018 Jakubov
19
Máj
Pohár Košického kraja - 1.kolo
19.05.2018 - 19.05.2018 Veľké Kapušany
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
19
Máj
3D West Cup 2018 - 2.kolo
19.05.2018 - 19.05.2018 Myjava
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
12
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 3.kolo
12.05.2018 - 12.05.2018 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
5
Máj
3D West Cup 2018 - 1.kolo
05.05.2018 - 05.05.2018 Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
Apríl
Južná 5-ka 2018 - 2.kolo
29.04.2018 - 29.04.2018 Komoča
28
Apríl
Stredoslovenský Pohár 2018 - 2.kolo
28.04.2018 - 28.04.2018 Želovce
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
22
Apríl
Turnaj 3 krajín - 1.kolo
22.04.2018 - 22.04.2018 Hohenau an der March
21
Apríl
1. kolo Slovenského pohára v terénnej a 3D lukostreľbe 2018
21.04.2018 - 21.04.2018 Trnovec nad Váhom
21
Apríl
Moravsko zemský pohár
21.04.2018 - 21.04.2018 Varín
14
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 2.kolo
14.04.2018 - 14.04.2018 Horná Ves
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
8
Apríl
Južná 5-ka 2018 - 1.kolo
08.04.2018 - 08.04.2018 Zlatná na Ostrove
1
Apríl
1. jarné 3D v Bernolákove
01.04.2018 - 01.04.2018 Bernolákovo
31
Marec
Malokarpatské lukošenie 2018
31.03.2018 - 31.03.2018 Kuchyňa
31
Marec
Stredoslovenský Pohár 2018 - 1.kolo
31.03.2018 - 31.03.2018 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
24
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 1.kolo
24.03.2018 - 24.03.2018 Trnovec nad Váhom
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
17
Marec
Zimná liga 2017/2018 - 7.kolo - finále
17.03.2018 - 17.03.2018 Nezábudská Lúčka
10
Marec
Stretnutie inštruktorov lukostreľby
10.03.2018 - 10.03.2018 Trnovec nad Váhom
3
Marec
Zimná liga 2017/2018 - 6.kolo
03.03.2018 - 03.03.2018 Čejč
25
Február
Školenie rozhodcov SLA 3D
25.02.2018 - 25.02.2018 Varín
18
Február
Tepličianská halová 3D
18.02.2018 - 18.02.2018 Teplička nad Váhom
17
Február
Druhá Ivanská lukostrelecká súťaž
17.02.2018 - 17.02.2018 Ivanka pri Dunaji
10
Február
Trnovecký halový trojboj - 3.kolo
10.02.2018 - 10.02.2018 Trnovec nad Váhom
10
Február
Valentínska šípka Želovce
10.02.2018 - 10.02.2018 Želovce
3
Február
Zimná liga 2017/2018 - 5.kolo
03.02.2018 - 03.02.2018 Zlín - Kostelec
20
Január
Zimná liga 2017/2018 - 4.kolo
20.01.2018 - 20.01.2018 Malinovo
6
Január
Trnovecký halový trojboj - 2.kolo
06.01.2018 - 06.01.2018 Trnovec nad Váhom
16
December
Trnovecký halový trojboj - 1.kolo
16.12.2017 - 16.12.2017 Trnovec nad Váhom
9
December
Tepličianská halová 3D lukostrelba
09.12.2017 - 09.12.2017 Teplička nad Váhom
2
December
Zimná liga 2017/2018 - 3.kolo
02.12.2017 - 02.12.2017 Chvalčov
2
December
Mikulášsky pretek
02.12.2017 - 02.12.2017 Rimavská Sobota
18
November
Zimná liga 2017/2018 - 2.kolo
18.11.2017 - 18.11.2017 Nezbudská Lúčka
17
November
Výročná členská schôdza SLA 3D
17.11.2017 - 17.11.2017 Varín
11
November
IV. jesenný kamarátsky pretek
11.11.2017 - 11.11.2017 Spišské Vlachy
5
November
Jesenné 3D na brehu Dunaja
05.11.2017 - 05.11.2017 Zlatná na Ostrove
4
November
Zimná liga 2017/2018 - 1.kolo
04.11.2017 - 04.11.2017 Mníchova Lehota
28
Október
Záhorácke zbojníčenie 2017
28.10.2017 - 28.10.2017 Kuchyňa
21
Október
3D West Cup - 6.kolo, Finále
21.10.2017 - 21.10.2017 Horná Ves
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
Október
Pohár košického kraja - 4.kolo
14.10.2017 - 14.10.2017 Veľké Kapušany, Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
Október
Turnaj o pohár 3 krajín - 3.kolo (finále)
14.10.2017 - 14.10.2017 Hohenau an der March
8
Október
Jesenné 3D v Bernolákove 2017
08.10.2017 - 08.10.2017 Bernolákovo
7
Október
LK Epirus 3D lukostrelba
07.10.2017 - 07.10.2017 Bojnice
30
September
Pohár košického kraja - 3.kolo
30.09.2017 - 30.09.2017 Košice
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
September
3D West Cup - 5.kolo
30.09.2017 - 30.09.2017 Malinovo
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
24
September
Južná 5-ka, 6.kolo - Finále
24.09.2017 - 24.09.2017 Komoča
23
September
Memoriál Jožka Ďugela ml 2017
23.09.2017 - 23.09.2017 Varín
23
September
SSPohár Finále
23.09.2017 - 23.09.2017 Koprovnica
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
17
September
3D West Cup - 4.kolo
17.09.2017 - 17.09.2017 Bzince pod Javorinou
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
16
September
Turnaj o pohár 3 krajín - 2.kolo
16.09.2017 - 16.09.2017 Hodonín
9
September
Slovenský Pohár SLA 3D - 7.kolo - FINÁLE
09.09.2017 - 09.09.2017 Partizánske
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
3
September
Južná 5-ka - 5.kolo
03.09.2017 - 03.09.2017 Dvory nad Žitavou
29
August
Rakovické lukošenie 7. ročník
29.08.2017 - 29.08.2017 Rakovice
26
August
Majstrovstvá Slovenska SLA 3D s medzinárodnou účasťou
26.08.2017 - 27.08.2017 Spišské Vlachy
19
August
Reflexácka terénna a 3D o všestranného strelca
19.08.2017 - 20.08.2017 Belá - Dulice
19
August
Moravsko-Slovácky Spartan 3D
19.08.2017 - 19.08.2017 Záhorská Bystrica
12
August
Slovenský Pohár SLA 3D - 6.kolo
12.08.2017 - 12.08.2017 Látky
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
6
August
Stredoslovenský pohár - 4.kolo
06.08.2017 - 06.08.2017 Látky
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
5
August
Detviansky maratón - I.ročník
05.08.2017 - 06.08.2017 Látky
29
Júl
Varín Cup 2017
29.07.2017 - 30.07.2017 Varín
22
Júl
Slovenský Pohár SLA 3D - 5.kolo
22.07.2017 - 22.07.2017 Divín
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
Júl
Sliačske zlaté pierko
15.07.2017 - 15.07.2017 Sliač
8
Júl
Pohár košického kraja - 2.kolo
08.07.2017 - 08.07.2017 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
8
Júl
Tepličianská ,,25,,
08.07.2017 - 08.07.2017 Zástranie
1
Júl
SSPohár - 3.kolo
01.07.2017 - 01.07.2017 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
1
Júl
3D West Cup - 3.kolo
01.07.2017 - 01.07.2017 Mníchova Lehota
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
25
Jún
Južná 5-ka - 4.kolo
25.06.2017 - 25.06.2017 Nové Zámky
24
Jún
Turnaj o pohár 3 krajín - 1.kolo
24.06.2017 - 24.06.2017 Jakubov
17
Jún
Slovenský Pohár SLA 3D - 4.kolo
17.06.2017 - 17.06.2017 Leles
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
11
Jún
Lovecké 3D o putovný pohár (IFAA vzdialenosti)
11.06.2017 - 11.06.2017 Trnovec nad Váhom
10
Jún
Ostrolúcke 3D
10.06.2017 - 10.06.2017 Ostrá Lúka
10
Jún
SSPohár - 2.kolo
10.06.2017 - 10.06.2017 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
Jún
3D West Cup - 2.kolo
03.06.2017 - 03.06.2017 Valča
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
28
Máj
Južná 5-ka - 3.kolo
28.05.2017 - 28.05.2017 Hurbanovo
27
Máj
Pohár košického kraja 1.kolo
27.05.2017 - 27.05.2017 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
27
Máj
Malokarpatské lukošenie 2 0 1 7
27.05.2017 - 27.05.2017 Kuchyňa
20
Máj
GRAND PRIX HDH IAA, Varín
20.05.2017 - 21.05.2017 Varín
13
Máj
Slovenský Pohár SLA 3D - 3.kolo
13.05.2017 - 13.05.2017 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
30
Apríl
Južná 5-ka - 2.kolo
30.04.2017 - 30.04.2017 Trnovec nad Váhom
22
Apríl
Slovenský Pohár SLA 3D - 2.kolo
22.04.2017 - 22.04.2017 Dechtice
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
Apríl
SSPohár - 1.kolo
15.04.2017 - 15.04.2017 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
Apríl
3D West Cup - 1.kolo
09.04.2017 - 09.04.2017 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
2
Apríl
Jubilejný 10. ročník prvého jarného preteku ELÁN
02.04.2017 - 02.04.2017 Bernolákovo
1
Apríl
Slovenský Pohár SLA 3D - 1.kolo
01.04.2017 - 01.04.2017 Stará Turá
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
26
Marec
Južná 5+1 2017, 1. Kolo
26.03.2017 - 26.03.2017 Zlatná na Ostrove
25
Marec
Šíp Peruna - O pohár mesta Trnava
25.03.2017 - 25.03.2017 Trnava
25
Február
TEPLIČIANSKA 3D HALOVKA
25.02.2017 - 25.02.2017 Teplička nad Váhom
18
Február
Zimná liga 5.kolo - Partizánske
18.02.2017 Partizánske
11
Február
Prvá Ivanská lukostrelecká súťaž
11.02.2017 - 11.02.2017 Ivanka pri Dunaji
11
Február
Valentínska šípka
11.02.2017 - 11.02.2017
5
Február
Halové 3D - Trnovec nad Váhom
05.02.2017 - 05.02.2017 Trnovec nad Váhom
4
Február
Zimná Liga 4.kolo Kostelec- Zlín
04.02.2017 Kostelec u Zlína
21
Január
Zimná Liga 3.kolo - Čremošné
21.01.2017 Čremošné
31
December
Silvestrovské 3D
31.12.2016 - 31.12.2016 Varín
17
December
Zimná halová liga 3d Vianočný halový 3d pretek
17.12.2016 - 17.12.2016 Teplička nad Váhom
10
December
Halové 3D
10.12.2016 - 11.12.2016 Trnovec nad Váhom
3
December
MIKULÁŠ 3D RIMAVSKÁ SOBOTA
03.12.2016 - 03.12.2016 Rimavská Sobota
19
November
Zimná Liga 1.kolo Trenčianske Stankovce
19.11.2016 Mníchova Lehota
13
November
29
Október
Záhorácke zbojníčenie
29.10.2016 Kuchyňa v okolí Camping Park Karpaty.
22
Október
Slovenský Pohár - 14.kolo Finále
22.10.2016 Rimavská Sobota
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
16
Október
Južná päťka - 6. kolo - Finále
16.10.2016 Okolie streleckého areálu Hubert Trnovec nad Váhom
15
Október
Memoriál Jožka Ďugela ml.
15.10.2016 Varín
8
Október
Slovenský Pohár - 13.kolo
08.10.2016 Trnovec nad Váhom
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
2
Október
Južná päťka - 5. kolo
02.10.2016 Komoča
2
Október
Jesenné 3D v Bernolákove
02.10.2016 Bernolákovo
1
Október
3D West Cup - 6. kolo - Finále
01.10.2016 Partizánske
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
1
Október
Pohár Košického kraja - 4. kolo
01.10.2016 Bufet pri moste cez Latoricu medzi obcou Leles a mestom Veľké Kapušany
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
18
September
3D West Cup - 5. kolo
18.09.2016 Camping Park Karpaty Kuchyňa
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
10
September
Slovenský Pohár - 12.kolo
10.09.2016 Dobšinská Ľadová Jaskyňa (Ranč pod ostrou skalou)
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
4
September
Južná päťka - 4. kolo
04.09.2016 Dvory nad Žitavou
3
September
Pohár Košického kraja - 3. kolo
03.09.2016 Košice
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
3
September
Stredoslovenský Pohár FINÁLE
03.09.2016 Divín
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
29
August
Rakovické lukošenie 6. ročník
29.08.2016 Rakovice
20
August
Stredoslovenský pohár - 4. kolo
20.08.2016 Dobšiná
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
20
August
Detský maraton
20.08.2016 Varín
13
August
Slovenský Pohár - 11.kolo
13.08.2016 Blatnica
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
6
August
Slovenský Pohár - 10.kolo
06.08.2016 Leles
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
16
Júl
Slovenský Pohár - 9.kolo
16.07.2016 Látky- Prašivá
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
9
Júl
Detský Maratón
09.07.2016 Varín
2
Júl
Slovenský Pohár - 8.kolo
02.07.2016 Trenčianske Stankovce
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
26
Jún
Južná päťka - 3. kolo
26.06.2016 Nové Zámky
25
Jún
Stredoslovenský pohár - 3. kolo
25.06.2016 Rimavská Sobota
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
18
Jún
Slovenský Pohár - 7.kolo
18.06.2016 Camping Park Karpaty
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
Jún
3D West Cup - 4. kolo
12.06.2016 Trnovec nad Váhom
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
11
Jún
Pohár Košického kraja - 2. kolo
11.06.2016 Spišské Vlachy
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
4
Jún
Slovenský Pohár - 6. kolo SLA3D, 2. kolo SP 3D SLZ
04.06.2016 Ostrá Lúka
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
28
Máj
3D West Cup - 3. kolo
28.05.2016 Mníchova Lehota
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
21
Máj
Slovenský Pohár - 5. kolo SLA3D, 1. kolo SP 3D SLZ
21.05.2016 Trnava
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
15
Máj
Južná päťka - 2. kolo
15.05.2016 Hurbanovo
14
Máj
Stredoslovenský pohár - 2. kolo
14.05.2016 Látky
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
Máj
Pohár Košického kraja - 1. kolo
14.05.2016 Leles
Nižšia súťaž
VP 3D 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
14
Máj
Malokarpatské lukošenie
14.05.2016 Kuchyňa v okolí Camping Park Karpaty.
7
Máj
Slovenský Pohár - 4.kolo
07.05.2016 Spišské Vlachy
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
30
Apríl
3D West Cup - 2. kolo
30.04.2016 Malacky
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
30
Apríl
Tepličská 25 ka
30.04.2016 Teplička nad Váhom
23
Apríl
Slovenský Pohár - 3. kolo
23.04.2016 Stará Turá
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
17
Apríl
Južná päťka - 1. kolo
17.04.2016 Zlatná na Ostrove
16
Apríl
Stredoslovenský pohár - 1. kolo
16.04.2016 Želovce
Nižšia súťaž
SSP 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
9
Apríl
Slovenský Pohár - 2. kolo
09.04.2016 Divín
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
3
Apríl
Prvá jarná súťaž 3D
03.04.2016 Bernolákovo
3
Apríl
3D West Cup - 1. kolo
03.04.2016 916 11 Bzince pod Javorinou
Nižšia súťaž
3D WC 2024 (regionálna súťažná séria pod záštitou SLA 3D)
19
Marec
Slovenský Pohár - 1. kolo
19.03.2016 Partizánske
Najvyššia súťaž
SP SLA 3D 2024 (najvyššia súťažná séria SLA 3D)
12
Marec
Partneri:
Sme členmi
European archery association 3D
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba